#دارورسان برای کمک به هم‌میهنان گرامی به منظور دسترسی آسان، سریع و مطمئن به کالاهای با کیفیتی که در داروخانه‌ها عرضه‌ می‌شود، راه اندازی شده است. این سایت متعلق به داروخانه دکتر شالدوزی (تاسیس 1381) می‌باشد. در سایت دارورسان شما می‌توانید کالا‌های استاندارد بهداشتی، آرایشی، مکمل‌های ورزشی و غذایی، لوازم اورتوپدی و تجهیزات پزشکی، شیر خشک، داروهای گیاهی و برخی داروها که فروش اینترنتی آن مجاز است؛ سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

اطمینان دادن به شما از نظر کیفیت بالا و اصل بودن همه کالاهای تحویلی و قیمت مصوب و قانونی آن با ارسال فاکتور رسمی برای هر تحویل کالا، پیمان ما با شماست.

به منظور راهنمای اصولی و علمی هموطنان،در سایت دارورسان بخش مشاوره دارویی و سلامت ایجاد شده است، که شما می‌توانید سوالات مرتبط با مصرف داروها و یا کالاهای فوق‌الذکر را با دکترهای داورساز باتجربه ما در میان گذاشته و مشاوره اصولی بگیرید.

ما در کنار شماییم تا شما بتوانید نیازهای خود را به آسانی و بدون دغدغه اصالت داشتن و اورجینال بودن کالا و مهمتر از آن، قیمت مناسب و مصوب، تهیه و مصرف کنید. ما می‌دانیم که با یکبار فروش به شما به جایی نمی‌رسیم. مهم اینست که اعتماد شما را کاملاً جلب کنیم و شما مشتری دایمی ما بشوید. برای امتحان همین امروز نیازهای خود را سفارش بدهید.

داروخانه دکتر شالدوزی

#داروخانه_دکتر_شالدوزی در سال 1381 توسط خانم دکتر طاهره شالدوزی نوبری تاسیس شد. چهار سال اول پس از تاسیس، در منطقه مهرآباد جنوبی فعالیت می‌کرد و از ابتدای سال 1385 به محل کنونی واقع در شهرآرا، خیابان پاتریس لومومبا منتقل شده است. این داروخانه از زمان تاسیس تاکنون به کمک کادری مجرب، بطور مستمر خدمات دارویی، سلامت و بهداشتی خود را به هم‌میهنان گرامی عرضه کرده است.

خانم دکتر طاهره شالدوزی موسس داروخانه، از فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه تهران در سال 1364 هستند که از زمان فارغ‌التحصیلی به این سو، از نظر حرفه‌ای، مستمراً فقط در داروخانه فعالیت کرده‌اند.

تماس با ما

آدرس داروخانه: تهران- خیابان ستارخان- خیابان پاتریس لومومبا- نبش بلوار سروناز
کد پستی: 1443663188

تلفن: 66593711-021

اینستاگرام:https://www.instagram.com/daruresan

بستن سبد خرید من
بستن علاقه مندی
بستن به تازگی بازدید شده
بستن
مقایسه محصولات (0 محصولات)
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
بستن
دسته بندی ها

ورود